наші контакти

Україна, Івано-Франківська обл.

Тисменицький р-н., с. Ямниця,

вул. Галицька 58 / корп. 212


схема проїзду
Контактні телефони:

тел.:
+38 (0342) 59-51-31

факс:
+38 (0342) 59-51-35

надіслати запит
Кабельні системи – це сукупність лотків з дроту сітчастої структури для прокладання кабелю з власною системою кріплення.
Скачати (завантажити - 2199 Kb ) »
 

Лотки з дроту сітчастої конструкції – це найсучасніший вид лотків для укладання кабелю. Серед переваг даного виду кабельної траси можна відмітити простоту установки, полегшену конструкцію, можливість організації поворотів, підйомів і спусків траси під будь-яким кутом без спеціальних додаткових засобів, відсутність конденсату та гострих країв, що можуть пошкодити кабель.

Основною перевагою кабельних систем виробництва нашої компанії є швидкий і легкий монтаж. Для цього використовується мінімальна кількість аксесуарів, що значно здешевлює проект, та суттєво зменшує час, необхідний для прокладання сукупності кабелів. Зєднання секцій відбувається за допомогою технічно розробленого виду самих секцій. Вони легко зєднуються між собою без будь-яких додаткових фіксаторів. Для встановлення такої системи потрібні лише держак та спеціальний інструмент для загинання гачків на лотках. Таким чином забезпечується міцність, стабільність та можливість будь-якого маневрування системи. Будь-яка зміна напрямку чи рівня системи проводиться безпосередньо на місці монтажу.

Відкрита структура лотків з дроту забезпечує краще охолодження кабелів, можливість чистки кабелів та доступність до їх огляду в разі пошкодження.

Тип покриття лотка в стандартному виконанні – гаряче цинкування. Можливе також покриття методом гальваніки та порошкове покриття в кольори палітри RAL. Для агресивного хімічного середовища, а також для харчової промисловості лотки виготовляються з нержавіючої сталі.

Кабельні системи встановлюються за підвісними стелями, під фальш-підлогою, а також монтуються на стіни і підвішуються під стелею. Для настінного кріплення і кріплення на стелі використовуються спеціально розроблені держаки. Лотки з дроту застосовуються і при магістральному монтажі у галузі телекомунікацій, в промислових приміщеннях, а також в інших галузях, де необхідна велика кількість кабелів з можливістю швидкого доступу до них.

 

 

   В залежності від ширини лотка (100мм, 200мм, 300мм), компанія постачає три комплекси модулів, що включають лотки та комплектуючі

  

 

Приклади стандартних модулів

та комплектуючих

з шириною лотка - 200мм

            Для більш детальної інформації ознайомтеся з брошурою (див.вище)