наші контакти

Україна, Івано-Франківська обл.

Тисменицький р-н., с. Ямниця,

вул. Галицька 58 / корп. 212


схема проїзду
Контактні телефони:

тел.:
+38 (0342) 59-51-31

факс:
+38 (0342) 59-51-35

надіслати запит

"Дена Метал Україна" - це постачальник, який може та буде слідувати за розвитком своїх замовників.


Наш основний вид діяльності - виробництво з металевого дроту, сталевого листа, труб та виготовлення металоконструкцій.

 

"Дена Метал Україна" - це дочірня компанія датської компанії Dana Metal Denmark, яка знаходиться на заході Данії (danametal.dk). "Дена Метал Україна" розміщена у західній частині України, у передмісті Івано-Франківська.


"Дена Метал Україна" - це гнучкий постачальник, з високими виробничими потужностями та 13-річним досвідом роботи у сфері виробництва сталевих конструкцій та виробів з металевого дроту для українського ринку, а також для інших європейських ринків, переважно - ринку Данії. Сьогодні у нас працює більше 170 досвідчених та кваліфікованих працівників.

 

 

5 сильних сторін "Дена Метал Україна"


Гнучка система виробництва - Вчасна доставка - Потрібна кількість - Якісний продукт - Договірна ціна


- що ми робимо завдяки таким ресурсам:

 

Виробництво та покриття поверхонь

 

Виробничі площі компанії займають більше 5300 м². Компанія володіє сучасним обладнанням, декількома верстатами з цифровим програмним управлінням, пресами для гнуття, роботозованими машинами, зварювальними апаратами, плазморізальною машиною з високою роздільною здатністю. Все це використовується у виробництві продукції з дроту, сталевого листа, труб та виготовленні металевих конструкцій.


Вага виробів коливається від 0,05 кг до 2800 кг.


Пропонуємо такі види покриття поверхонь: Поліетиленове (пластикове) покриття – Порошкове фарбування Talisman- гальванізування (через субпідрядників)

 

Менеджмент та якість

 

У компанії працюють віддані менеджери з великим досвідом роботи. Менеджмент компанії, який складається як з українських, так і з датських спеціалістів, завжди готовий працювати з замовниками, щоб задовільнити їх потреби та бажання.


Двоє відданих менеджерів, один з України, другий - провідний інженер з Данії, забезпечують контроль якості на всіх етапах виробництва у компанії.

 

Логістика

 

Ефективний відділ логістики "Дена Метал Україна" займається відправкою 1-3 автомобілів (автопоїздів) у Данію щотижня. Разом із тим, він забезпечує транспортування продукції як внутрішньо по Україні, так і у будь-яку точку призначення в Європі.

 

 

Організація

 

Високоосвічені менеджери та працівники в Україні продовжують вдосконалювати свої вміння та навички за допомогою внутрішніх тренінгів, які проводяться на "Дена Метал Україна". Більшість працівників мають від 5 до 11 років стажу роботи на підприємстві.


Координатор проектів з Данії та менеджмент у Данії мають більше 20 років досвіду роботи у цьому бізнесі.