"Дена Метал Україна" має великий досвід у виготовленні продукції з металевого дроту для виробників холодильного та морозильного обладнання, меблевої галузі, будівельної промисловості, вузькоспеціалізованих галузей виробництва.


Для виробництва з металевого дроту використовують машини контактного зварювання, автоматичні зварювальні верстати, зварювальні машини - напівавтомати, тріммери для обрізки, 3 машини автоматичного зварювання сітки, 2D та 3D прес машини, станки для правління (випрямлення) та порізки дроту діам. від 1,5 мм до 8 мм та машину автоматичної порізки полоси з бухти.

 

На підприємстві працюють спеціалісти для розробки шаблонів для виготовлення нових виробів. Всі пристрої та шаблони для виробництва розробляються та виготовляються на власній дільниці, що дає можливість гнучкості виробництва та значно прискорює його.


Згідно вашого креслення ми можемо виготовити вироби з дроту будь-якої складності. Менеджери з виробництва мають необхідний досвід для того, щоб надати вам кваліфіковану допомогу при розробці тестових зразків, а також порадити шляхи оптимізації виробу. Такий підхід дає прекрасний результат, що виливається у плідну співпрацю.


У 2017 році "Дена Метал Україна" переробила 1700 тонн сировини.


Зараз виробництво зосереджене на більш складних завданнях та працює над тим, щоб якнайкраще задовольнити потреби наших замовників.